środa, 27 kwietnia 2011

Rugby...... na lodzie ;) dokładnie - brzmi dość egzotycznie i tak jest, lecz może już niedługo przestanie - w Krakowie dynamicznie rozwija się ekipa uprawiająca właśnie ten sport. Grupa KKF (Krakowski Klub Freestyle'owy)  powstała kilka lat temu, a w zeszłym roku otrzymała oficjalny status klubu. Jak na razie jest to jedyny oficjalnie działający klub tego typu w Europie. Dzisiaj na zdjęciach założyciel i lider klubu - Adam Gołąb. Po więcej informacji zainteresowanych zapraszam na stronke  ---> www.isft.pl

Miejsce: szatnia lodowiska Cracovii, na godzine przed treningiem. Szatnia dość ciemna więc zdjęcia robione właściwie tylko w świetle błyskowym, praktycznie zero zastanego co rodziło szereg przeszkód - głównie konieczność absolutnego kontrolowania rozchodzenia się światła - wszelkich odbić, cieni i miejsc zalanych światłem. Czy się to udało - oceńcie sami ;)

Setup - D700 + N24-70 + S15-30. 2x Quantuum 300ws (z samymi kloszami) + Quantuum 600ws z softboxem 60x60cm.  Jak poustawiane - widać na backstage'ach ;) 1/100, f/10, iso200.

Koniecznie kliknąć, bo blogger skaluje foty i mydlanie wyglądają bez powiększenia:

1.


2.

3.


No i wspomniane bekstejdże - tym razem więcej ich niż zdjęć właściwych :D foto by Filip Ornat